Pomoc prawna – Kcynia

Pomoc prawna

Doradztwo prawne - Kcynia

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w Kcyni. Doradzamy w sprawach cywilnych, spadkowych i rodzinnych. Zawierasz umowę, chcesz rozwiązać spór, a może odziedziczyłeś spadek? Doradzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości w najważniejszych kwestiach prawnych. Oferujemy pomoc adwokata w reprezentacji przed Sądem Rejonowym w Szubinie.

heading icon

Potrzebujesz porady prawnej w Kcyni?

Reprezentacja przed Sądem

Umowy i dokumenty

Doradztwo w kwestiach prawnych

Opinie i negocje

Porady prawne

Prawo cywilne - Kcynia

Rozmaite spory, nieprzewidziane problemy oraz ważne decyzje w sprawach majątkowych. Prawo cywilne jest gałęzią prawa najbliższą życiu codziennemu każdego z nas. Znajomość przepisów kodeksu cywilnego jest niezbędna w wielu sprawach dotyczących nieruchomości, dochodzenia odszkodowań, realizacji umów, dziedziczenia czy rozwijania przedsiębiorstwa. Prawo cywilne reguluje niemal wszystkie aspekty życia. Adwokat Rafał Przybyszewski zdobył doświadczenie w praktyce procesowej w sprawach cywilnych.

Pomoc w sprawach cywilnych
 • procesy cywilne
 • prawo nieruchomości
 • spadki i dziedziczenie
 • odszkodowania
Doradztwo prawne

Prawo karne - Kcynia

Pomoc jest niezbędna już od pierwszych czynności postępowania karnego, w trakcie przesłuchania podejrzanego, zatrzymania i decydowania o zastosowaniu środków zapobiegawczych (m. in. tymczasowe aresztowanie, poręczenie majątkowe, zakaz zbliżania się). Dzięki profesjonalnemu wsparciu, adwokat zaplanuje najskuteczniejszą linię obrony, powoła nowe dowody na korzyść oskarżonego i dopilnuje, aby w procesie sądowym nie pominięto żadnego z nich.

Pomoc w sprawach karnych
 • obrona oskarżonych
 • reprezentacja pokrzywdzonych
 • sprawy karne skarbowe
 • postępowanie wykonawcze

Nie wiesz co zrobić?

Potrzebujesz pomocy prawnej w Kcyni?

Kredyty frankowe

Reprezentujemy frankowiczów w sporach z bankami. Adwokat Rafał Przybyszewski ściśle współpracuje z zespołem kierowanym przez adwokata Daniela Ostaszewskiego. Poznańska kancelaria frankowa 'Ostaszewski – kredyty frankowe’ specjalizuje się w sporach z bankami dotyczącymi kredytów frankowych. Na tym polu ma szereg sukcesów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w licznych procesach, skutecznie pomagamy klientom w odzyskaniu należnych pieniędzy od banków. Jesteśmy adwokatami z dużym doświadczeniem w zakresie prawa bankowego, prowadzenia sporów i negocjacji.

Usługi w zakresie spraw karnych skarbowych
 • Unieważnienie umowy walutowej
 • Odfrankowienie kredytu frankowego
 • Roszczenie o zapłatę
 • Negocjowanie ugód z bankiem

Obsługa przedsiębiorców

Niezależnie od tego jaką branżę reprezentujesz, ilu zatrudniasz pracowników i jak wielu klientów obsługujesz, w tak szybko zmieniających się czasach prowadzenie firmy bez profesjonalnego wsparcia jest niemal niemożliwe. Nieprzewidywane wydarzenia, wprowadzane obostrzenia i ograniczenia, a także nowe przepisy uchwalane z dnia na dzień mają ogromny wpływ na sytuację gospodarczą, również Twojej firmy. Adwokat Rafał Przybyszewski ma doświadczenie zarówno w bieżącej obsłudze przedsiębiorstw, tworzeniu i przekształceniu spółek, postępowaniach o dokonanie lub zmianę wpisu w KRS, jaki i w prowadzeniu sporów przed sądami gospodarczymi.

Usługi w zakresie spadków i darowizn
 • Prawo gospodarcze
 • Umowy
 • Prawo pracy
 • Prawo administracyjne
 • Spółki handlowe
Adwokat Rafał Przybyszewski - kredyty frankowe Bydgoszcz
Adwokat Bydgoszcz Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
heading icon

Prawo od A do Z

Ostatnie wpisy na bloku na temat spraw karnych.
Adwokat Bydgoszcz Pełnomocnictwo dla adwokata
Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy
heading icon

Adwokat Bydgoszcz Cennik

Dla klientów, którzy stoją przed wyborem prawnika, niezwykle istotne znaczenie ma kwestia transparentnego przedstawienia kosztów udzielonej pomocy prawnej. Koszty adwokackie są bardzo zróżnicowane i zależą od stopnia skomplikowania sprawy i jej okoliczności.

Ile kosztuje porada prawna adwokata?

Koszt porady prawnej adwokata wynosi od 150 zł w przypadku typowych spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego czy prawa pracy. W przypadku konsultacji skomplikowanych problemów czy przygotowania opinii koszty adwokackie mogą być wyższe.

Po zapoznaniu się z okolicznościami sprawy, adwokat ocenia indywidualnie jej stopień skomplikowania i szacuje przewidywany nakład pracy, bazując na dotychczasowym doświadczeniu w prowadzeniu podobnych spraw. Dopiero wówczas proponowana jest klientowi stawka opłaty adwokackiej za przygotowanie pisma, reprezentowanie w sprawie lub inne usługi prawne.

Jaki jest cennik usług adwokata?

Wysokość opłaty adwokackiej w każdej sprawie ustalana jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania z klientem. Cennik adwokata uzależniony jest każdorazowo od rodzaju i specyfiki sprawy, stopnia jej skomplikowania, przewidywanego nakładu pracy prawnika oraz czasu trwania procesu.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia opłaty adwokackiej na dogodne raty, przy czym pierwsza z nich musi zostać uregulowana w chwili zlecenia czynności adwokackich.
Oferta kanelarii

Dobry adwokat dla przedsiębiorców

Korzystaj z szans i eliminuj ryzyko w biznesie. Prowadź przedsiębiorstwo odważnie, ale i rozważnie, by uniknąć pułapek i zbędnych strat. Niezależnie, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy kierujesz spółką, przekonaj się, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej w biznesie, które zapewni dobry prawnik. Prawnicy w Bydgoszczy oferują różne usługi, jednak współpracując ze mną możesz liczyć na rzeczywistą kompleksowość, w tym m.in. na:

 • przygotowanie i analizę umów
 • prowadzenie sporów sądowych
 • pomoc w zakresie prawa administracyjnego
 • wsparcie w zakresie spraw pracowniczych
 • pomoc w windykacji należności
 • wsparcie w zakresie prawa spółek handlowych

Zapraszam do współpracy:

Rafał Przybyszewski

Adwokat

Adwokat Rafał Przybyszewski

Korzyści z pomocy adwokata

Bezpieczeństwo w biznesie

Jedynie profesjonalna obsługa prawna daje gwarancję, że wszelkie twoje działania są zgodne z literą prawa. Doradztwo prawne, które zapewni doświadczony, dobry adwokat z Bydgoszczy we wszelkich aspektach prowadzonej działalności pozwoli zaoszczędzić czas i uchroni przed nietrafionymi ruchami.

Oszczędność pieniędzy

Pochopne decyzje mogą wiele kosztować. Konsultacja planowanych kroków z doświadczonym adwokatem pozwala ograniczyć ryzyko strat finansowych. Poza tym, stała obsługa kancelarii jest rozwiązaniem znacznie tańszym od kosztów zlecenia pojedynczych spraw prawnikowi.

Rozwój i efektywność

Zyskaj przewagę nad konkurencją. Znajomość prawa w dzisiejszych, niepewnych czasach to atut, który wykorzystasz w rozwoju własnego biznesu. Śmiało realizuj kolejne plany i skoncentruj się na prowadzeniu interesów, bez obaw o zawiłości prawne.