Rozpocznij z nami karierę prawniczą

Praktyki w Kancelarii Adwokackiej w Bydgoszczy

Jesteś studentem prawa? Zastanawiasz się nad poszerzaniem doświadczenia? Chcesz skonfrontować poznaną na studiach teorię z praktyką w zawodzie adwokata?

Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy oferuje praktyki studenckie z możliwością nawiązania dalszej współpracy.

Kogo poszukujemy?

  • studenci III – V roku prawa zamieszkujący w Bydgoszczy lub okolicach;
  • dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu;
  • znajomość prawa cywilnego, karnego, gospodarczego;
  • mile widziane zainteresowanie prawem zobowiązań, prawem rzeczowym, prawem spadkowym;

Wymagania od kandydata

  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point
  • duża zdolność organizacyjna oraz samodzielność w realizacji zadań
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • dokładność, sumienność
  • operatywność, otwartość na nowe wyzwania

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów dokumentów
    (pełnomocnictw, umów, pism procesowych)
  • kontakt z organami administracji publicznej, sądami, urzędami
  • pomoc przy czynnościach kancelaryjnych
  • bieżące wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych spraw i projektów
  • dokonywanie przeglądów przepisów prawnych, stanowisk orzecznictwa
    i doktryny (legal research)

Więcej o nas:

Oferta współpracy

  • po zakończonych praktykach oferujemy podjęcie współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania nowych wyzwań
  • siedziba kancelarii mieści się w Bydgoszczy
Skontaktuj się z adwokatem

Czy masz jakieś pytania? Czy chcesz podjąć współpracę?

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, w którym znajdzie się krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać spośród innych kandydatów.

Aplikację proszę wysłać na adres e-mail: adwokat@rafalprzybyszewski.pl

Rafał Przybyszewski

Adwokat

+48 668 003 285